AHLI JAWATANKUASA INDUK
NATIONAL INVENTION & INNOVATION, CONFERENCE & ROBOT-SUMO


Bil Jawatankuasa Jabatan/Organisasi
1. Penaung
Penaung Bersama
 Dr Abdul Rahim Bin Ahmad
  Mejar (K) Mohd Noor Bin Shahudin
2. Penasihat Program
Penasihat Program Bersama
  Dr Saifuddin Kumar Bin Abdulah
  Shamsul Bahrain Bin Md Yusuf
  Mohd Yusaini Bin Mohamed Ali
3. Ketua Pengarah Program  Haslina Binti Hassan (UPIK)
4. Pengarah Program Bersama:  Mahdzir Bin Jamia’an dan Zarina Bt Ismail (Robot Sumo)
 Noor Liza Bt Ramli dan Noor Azma Bt Abu Bakar (Inovasi)
 Dr Siti Zuraidah Binti Md Osman dan Dr Syaiful Baharee Bin Jaafar     (Pembentangan Kertas Penyelidikan)
5. Setiausaha 1
Setiausaha 2
 Nur Syuhada bt Mohd Radzi (UPIK)
  Amalina Shazwani Binti Md Suhaimi
6. Bendahari  Norsyira Zuraiza bt Omar
7. Jawatankuasa Induk  KJ JKM - Mohd Zamri Bin Hamid
    (Susun Atur Ruang / Tempat/ Penyediaan Booth Pameran)
 KJ JKA - Mohd Fairuzzairi Bin Abd Hamid
    (Persiapan Pentas)
 KJ JKE – Husaini Aza Bin Mohd Adam
    (Promosi Dalam PTSB & Luaran / Banner & Streamer)
 KUTMK - Norazura Binti Mohd Nor
     (IT/Web)
 KJ JMSK – Rahmah Binti Abdullah
     (Buku Program)
 KJ JPA – Naimah Binti Ismail
     (Teks Ucapan / Kata Aluan)
8. Hadiah/ Cenderahati/ Sijil/Medal
Pengacara Majlis/ /Tentatif
 Firdaus Bin Mohamed Sahid
 Sharifah Yuhayu Binti Syed Hamid
9. Penjurian / Kriteria Pertandingan  JKM, JKE, JKA, JP & Juri Jemputan
10. Panel Penilai Kertas Penyelidikan  Dr Siti Zuraidah Binti Md Osman
 Dr Syaiful Baharee Bin Jaafar
 Dr Mohd Faizal Bin Jamaludin
 Dr Md Razak Bin Daud
 Dr Zaidi Bin Hj Fadzil
 Dr Azlan Bin Yahya
 Rhahimi Binti Jamil
 Rahimah Binti Abd Rahman
 Norhayati Binti Yusof
 Fadzillah Binti Hashim
11. Jemputan VVIP, Panel, Tetamu & Peserta  Amalina Shazwani Binti Md Suhaimi
12. Taklimat berkaitan program kepada panel / penjurian  Norhayati bt Yusof
13. Makanan/ Penginapan  Wan Nor Hasnah bt Wan Yunus
14. Pengambaran, Video Program & Slaid Tayangan Majlis Penutup  Suparman Bin Salama
15. Direktori Inovasi & Penyelidikan  Mohd Nasae Bin Mahyuddin
16. Buku Program / Tag Penyertaan / Pendaftaran & Beg  Faizatulhaida Binti Md Isa
 Zuraini Binti Ibrahim
 Nur Elyani Binti Musa

AHLI JAWATANKUASA SUMO


Bil Jawatankuasa Jabatan/Organisasi
1. Penasihat  En Husaini Aza Bin Mohd Adam
2. Pengerusi  Mahdzir Bin Jamiaan
 Zarina Binti Ismail
3. Setiausaha  Asmayuzie Binti Ahmad
4. Bendahari  Nuryana Binti Alias
5. Jawatankuasa Teknikal Pertandingan  Isham Sahar Bin Ismail
 Nur Akhyar Bin Nordin
 Khairol Shah Bin Othman
 Mohd Amran Erwani Bin Ahmini
 Muhamad Fairus Adzha Bin Muhamad Raslani
6. Jawatankuasa Persiapan Tempat  Shamsher Bin Abdullah
 Aminuddin Rashid Bin Mohd Kassim
 Ahmad Bin Zulkifli
 Mohd Rizwan Bin Elias
 Nik Izzudin Bin Nik Ramli
 Mohd Rizal Bin Ahmad Kamal
7. Jawatankuasa Urusetia Pendaftaran, Sijil & Hadiah  Syajaratul Dur Binti Ramli
 Norizan Binti Md Isa
 Juliah Binti Sulaiman
 Siti Mariam Binti Hussain
 Norherlina Binti Mat Isa
8. Jawatankuasa Tugas-Tugas Khas  Ridzuan Bin Din
 Mohd Jefry Bin Mohamad
9. Jawatankuasa Promosi,Streamer & Banner  Husaini Aza Bin Mohd Adam
 Pimpa Soowan
 Hamidah Haneym Binti Ab Hamid
 Gauri Birasamy
 Mohamad Bin Jamaluddin
 Nurul Akmal Binti Kamaruddin
 Mafuzah Nor Binti Radzi

AHLI JAWATANKUASA INOVASI


Bil Jawatankuasa Jabatan/Organisasi
1. Penasihat  Muhammad Fairuzzairi Bin Abd Hamid
2. Pengarah Program Bersama  Noor Liza Binti Ramli
 Noor Azma Binti Abu Bakar
3. Setiausaha  Nurhuda Binti Ismail
4. Bendahari  Nurul Amira Binti Din
 Norul Huda Binti Shamsudin
5. Pendaftaran (Web / Promosi)  Azhani Binti Ariffin
6. Pendaftaran Peserta  Noor Azalina Binti Khalil
 Shafizah Bt Shafiai @ Shafii
 Nor Rulaida Bt Mohammed Shekhidi
 I'zzatul Fadzilah Binti Adam
 Syamsul Anuar Bin Abu Kasim
 Nurul Syuhada Binti Safaruddin
 Azmi Bin Hambali
 Siti Noor Ratna Bt Zakaria
 Nur Syuhaila Bt Ahmad
7. Penjurian  Mohd Khairul Anuar Bin Haron
 Noorul Amilin Binti Saipudin
 Asiah Binti Ariffin
 Khalilah Binti Muhamad
 Azman Bin Saaidin
8. Taklimat Berkaitan Program Kepada Panel Juri  Norhayati Bt Yusof
9. Promosi Inovasi  Hanizah Binti Osman
10. Grafik  Mohd Hafiz Bin Che Hashim
11. Cenderahati  Nor Ashikin Binti Marzuki
 Nadhirah Bt Nor Zelan

Urusetia NICERS'18

Pn. Noor Liza Binti Ramli
(Pertandingan Inovasi)
No. HP: 012-8911002

Dr. Siti Zuraidah Binti Md Osman
(Pembentangan Kertas Penyelidikan)
No. HP: 019-4745358

En. Mahdzir Bin Jamia'An
(Pertandingan Robot Sumo)
No. HP: 019-7799314

Soalan Lazim (FAQ)

Capaian pantas kepada maklumat umum seperti berikut:

Hubungi Kami

Sebarang masalah, sila hubungi kami melalui saluran yang berikut:

Alamat: Politeknik Tuanku Sultanah
    Bahiyah
    Kulim Hi-Tech Park, 09000, Kulim
    Kedah Darul Aman
Tel/Faks: 04-4033333 | 04-4033033